Vajanského 10, P.O.BOX 246, 080 01 Prešov, GPS súradnice:N 48 59.699 E 21 14.852, č.tel.: 051/7732818, č.fax: 051/7732413, email: sopkrkpo@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
29.10.
2020
RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA STROJÁRSKEHO A PLASTIKÁRSKEHO PRIEMYSLU
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:18.08.2020 (247x prečítané)
29.10.2020 | Hotel Alexandra v Púchove

Tradičná b2b burza pre strojárske, kovospracujúce a plastikárske podniky sa tento rok uskutoční už po deviatykrát.

Pre koho je podujatie určené?
Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvtevia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov.

Akou formou prebieha podujatie?
Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť osobne stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb. Vaše b2b rozhovory s konkrétnymi rakúskymi firmami si budete môcť rezervovať po spustení záväznej registrácie koncom septembra / začiatkom októbra. Rozhovory budú prebiehať v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Je podľa Vás 20 minút na rozhovor málo?
Ak Vás možnosti vzájomnej spolupráce s konkrétnymi firmami zaujmú, budete mať po ukončení bilaterálnych rozhovorov dodatočný priestor pre voľný networking, v rámci ktorého môžete na Vaše stretnutia nadviazať.

Máte záujem o účasť?
Prergistrovať sa môžete už teraz! Zarezervujte si nezáväzne miesto na podujatí - vypňte formulár. O ďalšom postupe Vás budeme priebežne informovať. Vaše údaje si zaevidujeme, takže ich v prípade záväznej registrácie nebudete musieť opäť vypĺňať.

Je podujatie bezplatné?
Účasť na podujatí je bezplatná pre partnerské firmy Kooperačnej databázy ADVANTAGE AUSTRIA, pre členov Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a Slovenského plastikárskeho klastra a pre firmy, ktoré sa preregistrujú najneskôr do 27.9.2020. Pre ostatné firmy platí účastnícky poplatok vo výške 30€ / firmu (max. 2 osoby). Informácie o úhrade poplatku Vám poskytnú organizátori priamo na podujatí.

Užitočné informácie:

Priebežne aktualizovaný program podujatia
Priebežne aktualizované profily rakúskych firiem
Prihlasovací formulár
Tlačová správa z Kooperačnej burzy 2019 v Žiari nad Hronom

Podujatie je pripravované v rámci spolupráce:
ADWANTAGE AUSTRIA SOPK Slovenský plastikársky klaster EEN
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov


home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora